
| Processor | AMD Ryzen 5 5600G Processor |
| Motherboard | MSI B450M-A Pro Max DDR4 AMD Motherboard |
| RAM | Adata XPG Gammix D30 Non-RGB DDR4 16GB (8x2) 3200MHz Black |
| Graphics Card | Integrated GPU |
| CPU Cooler | Stock Cooler |
| SSD | KINGSTON NV2 250GB M.2 NVME Gen4 Internal Solid State Drive ( SSD ) |
| SSD 2 | - |
| HDD | - |
| SMPS | Deepcool PF450 Standard Non Modular Power Supply (450 W) |
| Case | Ant Esports Si24 (ATX) Mid Tower Cabinet (Black) |
| Cooling Fans | - |
| Accessories 1 | - |
| Accessories 2 | - |
| Thermal Paste | Cooler Master Master Gel Pro (Complimentary) |
| Monitor | |
| Keyboard | Zebronics Keyboard Mouse Wired Combo (Complimentary) |
| Mouse | |
| Headphone | - |
| Mousepad | - |
| Others | Windows® 11 Professional Activated (Complimentary) |
Similar options based on brand, category, stock, and price range.

Easyshoppi Gaming PC Intel® i5 8gb ram 240gb ssd 1650 4gb GPU
Easyshoppi

Intel® I5-11400F Custom PC FOR Basic Gamers
Easyshoppi

Custom PC with i5-12400F CPU and ASUS PRIME H610M CS D4 Motherboard
—

Custom PC Intel® I3-12100 WITH Asus Prime H610M-CS D4 MB
—

Custom PC Intel® I5-12400 WITH Asus Prime H610M-CS D4 MB
—

Custom PC Intel® I3-12100F WITH Asus Prime H610M-CS D4 MB
—

Custom PC with Intel® Core i5-10400 & H510 Motherboard – Buy Online at Best Price in India
Easyshoppi

Custom PC Intel® I5-13400 WITH Asus Prime H610M-CS D4 MB
—