
| Processor | Intel® Core i9 14900KF Processor |
| Motherboard | MSI MAG Z790 TOMAHAWK Max Wifi DDR5 Intel® Motherboard |
| RAM | Adata XPG Lancer RGB DDR5 64GB (32x2) 6000MHz |
| Graphics Card | Gigabyte GeForce® RTX 4090 WindForce 24GB GDDR6X Graphic Card |
| CPU Cooler | ARCTIC Liquid Freezer III 360mm ARGB CPU Liquid Cooler ( Black ) |
| SSD | CRUCIAL P3 Plus 1TB M.2 NVMe Internal Solid State Drive |
| SSD 2 | - |
| HDD | - |
| SMPS | Cooler Master MWE 1250 V2 ATX 3.0 80+ Gold Fully Modular Power Supply (1250 W) |
| Case | Lian Li O11 Dynamic Mid Tower Cabinet (Black) |
| Cooling Fans | 6x Cooler Master CF120 ARGB Fans |
| Accessories 1 | Deepcool FH-04 |
| Accessories 2 | |
| Thermal Paste | |
| Monitor | - |
| Keyboard | |
| Mouse | - |
| Headphone | - |
| Mousepad | - |
| Others |
Similar options based on brand, category, stock, and price range.

Easyshoppi Gaming PC Intel® i5 8gb ram 240gb ssd 1650 4gb GPU
Easyshoppi

Intel® I5-11400F Custom PC FOR Basic Gamers / Undergraduates
Easyshoppi

Intel® I5-11400F Custom PC FOR Basic Gamers
Easyshoppi

Pre Built Desktop Pc with RTX 3060 12GB
Colorful

Pre Built Desktop Pc with Asus DUAL RTX 3060
Easyshoppi

12700KF 32Gb Ram 1tb SSD Custom PC
Easyshoppi

Custom Desktop PC with i5 11400F and H510 Motherboard
—

Custom PC with i5-10400F CPU and Asus Prime H510m-e Motherboard
—