
| Processor | Intel® Core i5 12400F Processor |
| Motherboard | MSI Pro H610M-E DDR4 Motherboard |
| RAM | Adata XPG Gammix D30 Non-RGB DDR4 32GB (16x2) 3200MHz Black |
| Graphics Card | GIGABYTE GeForce® RTX 4060 Eagle OC 8GB Nvidia graphic Card |
| CPU Cooler | Stock Cooler |
| SSD | Crucial P3 500GB M.2 NVMe Internal SSD |
| SSD 2 | - |
| HDD | - |
| SMPS | Cooler Master MWE 550W V2 80+ Bronze Non Modular Power Supply (550 W) |
| Case | Ant Esports Crystal X2 ARGB (ATX) Mid Tower Cabinet (Black) |
| Cooling Fans | - |
| Accessories 1 | - |
| Accessories 2 | - |
| Thermal Paste | - |
| Monitor | - |
| Keyboard | - |
| Mouse | - |
| Headphone | - |
| Mousepad | - |
| Others | Windows® 11 Professional Activated |
Similar options based on brand, category, stock, and price range.

Pre Built Desktop Pc with RTX 3060 12GB
Colorful

EXTREME ( Intel® i5 14400F / NVIDIA® RTX 4060 8GB / 32GB RAM DDR5 / 1TB M.2 NVME SSD) Custom PC Build for AAA Gaming
Easyshoppi

EXTREME( AMD Ryzen 5 7600 / NVIDIA® RTX 4060 8GB / 32GB RAM DDR5 / 500GB M.2 NVME SSD ) Custom PC Build for Gaming
Easyshoppi

Easyshoppi Gaming PC Intel® i5 8gb ram 240gb ssd 1650 4gb GPU
Easyshoppi

Intel® I5-11400F Custom PC FOR Basic Gamers / Undergraduates
Easyshoppi

Intel® I5-11400F Custom PC FOR Basic Gamers
Easyshoppi

Pre Built Desktop Pc with Asus DUAL RTX 3060
Easyshoppi

12700KF 32Gb Ram 1tb SSD Custom PC
Easyshoppi