
| Processor | AMD Ryzen 5 7600 Processor |
| Motherboard | MSI Pro A620M-E DDR5 AMD Motherboard |
| RAM | Kingston Fury Beast DDR5 32GB (16x2) 5200MHz |
| Graphics Card | COLORFUL GeForce® RTX 4060 NB Duo 8GB Nvidia Graphic Card |
| CPU Cooler | Stock Cooler |
| SSD | Crucial P3 500GB M.2 NVMe Internal SSD |
| SSD 2 | - |
| HDD | - |
| SMPS | Deepcool PK550D 80+ Bronze Non Modular Power Supply (550 W) |
| Case | Ant Esports Crystal X2 ARGB (ATX) Mid Tower Cabinet (Black) |
| Cooling Fans | - |
| Accessories 1 | |
| Accessories 2 | |
| Thermal Paste | - |
| Monitor | |
| Keyboard | - |
| Mouse | |
| Headphone | - |
| Mousepad | - |
| Others | - |
Similar options based on brand, category, stock, and price range.

Pre Built Desktop Pc with RTX 3060 12GB
Colorful

Pre Built Desktop Pc with Asus DUAL RTX 3060
Easyshoppi

EXTREME ( Intel® i5 14400F / NVIDIA® RTX 4060 8GB / 32GB RAM DDR5 / 1TB M.2 NVME SSD) Custom PC Build for AAA Gaming
Easyshoppi

EXTREME ( AMD Ryzen 5 7600X / NVIDIA® RTX 4060 8GB / 32GB RAM DDR5 / 1TB M.2 NVME SSD ) Custom PC Build For Gaming
Easyshoppi

EXTREME ( Intel® i5 14400F / NVIDIA® RTX 4060 TI 8GB / 32GB RAM DDR5 / 1TB M.2 NVME SSD ) Custom PC Build for Gaming
Easyshoppi

EXTREME ( Intel® i5 14400F / NVIDIA® RTX 4060 TI 8GB / 32GB RAM DDR5 / 1TB M.2 NVME SSD ) Custom PC Build forRGB Gaming
Easyshoppi

EXTREME ( AMD Ryzen 5 7600X / NVIDIA® RTX 4060 TI 8GB / 32GB RAM DDR5 / 1TB M.2 NVME SSD ) Custom PC Build for Gaming
Easyshoppi

EXTREME ( AMD Ryzen 5 7600X / NVIDIA® RTX 4060 TI 8GB / 32GB RAM DDR5 / 1TB M.2 NVME SSD ) Custom PC Build for Gaming
Easyshoppi